Łowiska Nad Potokiem
Łowiska Nad Potokiem
× AKTUALNOŚCI O NAS GALERIE ZDJĘĆ REGULAMIN OFERTA REKORDY WYPOŻYCZENIA KONTAKT
MENU ☰
Łowisko Nad Potokiem

Łowisko wędkarskie „Nad Potokiem” położone jest w miejscowości  Wólka Niedźwiedzka nad rzeką Trzebośnica. Nowo powstałe łowisko jest częścią całego obszaru Agro-turystycznego gdzie obszar  łowiska to ok.3,5h. Mamy nadzieję, że wszyscy, którzy lubią połowić ryby i odpocząć znajdą chwilę czasu aby nas odwiedzić.

Atutem naszego łowiska jest to, że  łowisko jest zarybione  bardzo dużym karpiem  którego  okazy sięgają po 20 kg. W stawie pływa jeszcze dużo innych gatunków ryb takich jak jesiotr, tołpyga, amur, lin, wzdręga, płoć, karaś, węgorz oraz drapieżniki takie jak szczupak i okoń.

Różnorodność ryb pozwala wędkować praktycznie od momentu wcześniej wiosny kiedy tylko staw będzie wolny od pokrywy lodowej aż do późnej jesieni. Łowisko jest czynne 7dni w tygodniu przez całą dobę, a ogrodzony teren i monitoring zapewnia spokój i bezpieczeństwo wszystkim przebywającym na łowisku. W niedługim czasie powstaną domki letniskowe co da wędkarzom i ich osobą towarzyszącym jeszcze większy komfort przebywania na łowisku.

Na naszym łowisku funkcjonuje również wypożyczalnia  sprzętu wędkarskiego i Agro-turystycznego tak więc ci którzy zapomnieli ze sobą zabrać jakiegoś sprzętu u nas zawsze można wypożyczyć. A ci którzy jeszcze nie są zdecydowani na zakup sprzętu a chcieli by powędkować  u nas wszystko wypożyczą.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do spędzenia z nami wolnego czasu. Życzymy wszystkim miłego pobytu oraz niezapomnianych wrażeń z wędkowania.